WELKOM BIJ HET VRIEND SPORT | STADTMULLER
PRAKTISCHE INFORMATIE
Alle belangrijke en praktische informatie over het Futsal Toernooi Meppel is hier te vinden.
Voorrondes zijn op 28 & 29 december 2023. De finale is op vrijdag 5 januari.
Het toernooi is in de sporthal Koedijkslanden. Heb je een vraag? Neem dan hier contact met ons op.
DONDERDAG 28 DECEMBER (2023)
POULE A
Alcides FC Meppel O19
MSC 1
FC Meppel 2
Franeker
Blauw Wit ’34
POULE B
MSC 019
Alcides ZA
VV Gieten
FVC Leeuwarden
TIJD |
POULE |
TEAM |
TEAM |
UITSLAG |
|
1 | 18.15 – 18.30 | B | MSC 019 | Alcides ZA | 2 – 4 |
2 | 18.30 – 18.45 | A | Alcides FC Meppel O19 | MSC 1 | 0 – 2 |
3 | 18.45 – 19.00 | A | FC Meppel 2 | Franeker | 0 – 4 |
4 | 19.00 – 19.15 | B | VV Gieten | FVC Leeuwarden | 1 – 2 |
5 | 19.15 – 19.30 | A | Blauw Wit ’34 | Alcides FC Meppel O19 | 1 – 0 |
6 | 19.30 – 19.45 | A | MSC 1 | FC Meppel 2 | 2 – 0 |
7 | 19.45 – 20.00 | B | VV Gieten | Alcides ZA | 0 – 1 |
8 | 20.00 – 20.15 | A | Blauw Wit ’34 | Franeker | 0 – 0 |
9 | 20.15 – 20.30 | A | Alcides FC Meppel O19 | FC Meppel 2 | 2 – 1 |
10 | 20.30 – 20.45 | B | MSC 019 | FVC Leeuwarden | 0 – 4 |
11 | 20.45 – 21.00 | A | MSC 1 | Blauw Wit ’34 | 1 – 1 |
12 | 21.00 – 21.15 | A | Franeker | Alcides FC MeppelO19 | 1 – 0 |
13 | 21.15 – 21.30 | B | FVC Leeuwarden | Alcides ZA | 3 – 1 |
14 | 21.30 – 21.45 | A | FC Meppel 2 | Blauw Wit ’34 | 1 – 1 |
15 | 21.45 – 22.00 | A | Franeker | MSC 1 | 2 – 2 |
16 | 22.00 – 22.15 | B | VV Gieten | MSC 019 | 8 – 1 |
VRIJDAG 29 DECEMBER (2023)
POULE C
Old Stars
Alcides ZO.
Steenwijk
SC Emmeloord
SVM Marknesse
POULE D
Vitesse ’63
VV Staphorst
Steenwijker Boys
FC Meppel 1
TIJD |
POULE |
TEAM |
TEAM |
UITSLAG |
|
1 | 18.15 – 18.30 | D | Vitesse ’63 | VV Staphorst | 3 – 5 |
2 | 18.30 – 18.45 | C | Old Stars | Alcides ZO. | 0 – 2 |
3 | 18.45 – 19.00 | C | VV Steenwijk | SC Emmeloord | 1 – 3 |
4 | 19.00 – 19.15 | D | Steenwijker Boys | FC Meppel | 2 – 3 |
5 | 19.15 – 19.30 | C | SVM Marknesse | Old Stars | 1 – 2 |
6 | 19.30 – 19.45 | C | Alcides ZO. | VV Steenwijk | 3 – 0 |
7 | 19.45 – 20.00 | D | Steenwijker Boys | VV Staphorst | 1 – 5 |
8 | 20.00 – 20.15 | C | SVM Marknesse | SC Emmeloord | 2 – 1 |
9 | 20.15 – 20.30 | C | Old Stars | VV Steenwijk | 1 – 0 |
10 | 20.30 – 20.45 | D | Vitesse ’63 | FC Meppel 1 | 2 – 0 |
11 | 20.45 – 21.00 | C | Alcides ZO. | SVM Marknesse | 2 – 1 |
12 | 21.00 – 21.15 | C | SC Emmeloord | Old Stars | 3 – 0 |
13 | 21.15 – 21.30 | D | FC Meppel 1 | VV Staphorst | 1 – 5 |
14 | 21.30 – 21.45 | C | VV Steenwijk | SVM Marknesse | 4 – 1 |
15 | 21.45 – 22.00 | C | SC Emmeloord | Alcides ZO. | 2 – 1 |
16 | 22.00 – 22.15 | D | Steenwijker Boys | Vitesse ’63 | 1 – 6 |
FINALE AVOND VRIJDAG 5 JANUARI (2024)
TIJD |
TEAM |
TEAM |
UITSLAG |
|
1 | 17.30 – 17.44 | Franeker | Alcides ZA. | 0-0 |
2 | 17.44 – 17.58 | FVC Leeuwarden | MSC 1 | 0-0 |
3 | 17.58 – 18.12 | Acides ZO. | Vitesse ’63 | 0-0 |
4 | 18.12 – 18.26 | VV Staphorst | SC Emmeloord | 0-0 |
5 | 18.26 – 18.40 | Franeker | Blauw Wit ’34 | 0-0 |
6 | 18.40 – 18.54 | FVC | Old Stars | 0-0 |
7 | 18.54 – 19.08 | Alcides ZA. | Alcides ZO. | 0-0 |
8 | 19.08 – 19.22 | MSC 1 | VV Staphorst | 0-0 |
9 | 19.22 – 19.36 | Blauw Wit ’34 | Vitesse ’63 | 0-0 |
10 | 19.36 – 19.50 | Old Stars | SC Emmeloord | 0-0 |
11 | 19.50 – 20.04 | Franeker | Alcides ZO. | 0-0 |
12 | 20.04 – 20.18 | FVC Leeuwarden | VV Staphorst | 0-0 |
13 | 20.18 – 20.32 | Alcides ZA. | Blauw Wit ’34 | 0-0 |
14 | 20.32 – 20.46 | MSC 1 | Old Stars | 0-0 |
15 | 20.46 – 21.00 | Vitesse ’63 | Franeker | 0-0 |
16 | 21.00 – 21.14 | SC Emmeloord | FVC Leeuwarden | 0-0 |
17 | 21.14 – 21.28 | Alcides ZO. | Blauw Wit 34′ | 0-0 |
18 | 21.28 – 21.42 | VV Staphorst | Old Stars | 0-0 |
19 | 21.42 – 21.56 | Vitesse ’63 | Alcides ZA. | 0-0 |
20 | 21.56 – 22.10 | SC Emmeloord | MSC 1 | 0-0 |
21 | 22.15 – 22.29 | Winnaar Poule A | 2e Poule B | 0-0 |
22 | 22.29 – 22.43 | Winnaar Poule B | 2e Poule A | 0-0 |